Huis te Lochristi (9080)

€ 1.400

Algemeen
Prijs
:
€ 1.400
Aantal slaapkamers
:
4
Aantal badkamers
:
1
Adres
:
Charles Vuylstekehof 24, 9080 Lochristi
Bouwjaar
:
2023
Omschrijving

Deze energiezuinige halfopen woning is gelegen in het Charles Vuylstekehof, achter de kerk van Lochristi! 

Gelegen nabij alle winkels, restaurants, scholen en openbaar vervoer. Alles te bereiken op wandel en fietsafstand!

Deze mooi afgewerkte en lichtrijke nieuwbouw omvat een living met bureau-hoek, een moderne open keuken met kookeiland, vier slaapkamers, twee aparte wc’s, een badkamer met zowel een bad als inloopdouche en veel bergruimte. 

Een extra troef hier is het grote zuidelijk terras en de tuin grenzend aan het nieuwe grote park van Lochristi (“Groene Long”) dat in de loop van 2024 zal worden aangelegd. (zie foto).

De woning wordt uitgerust met vloerverwarming, zonnepanelen en verlichtingsarmaturen en zal compleet afgewerkt, geschilderd en instapklaar zijn op 1 juli 2023.

De binnenfoto’s zijn van een bijna identieke woning en tonen de te verwachten afwerkingsgraad. De buitenfoto's zijn deze van de betreffende woning.

Uw contactpersoon voor dit pand is Séverine HUYSSER - afspraken kunnen steeds per mail naar severine@vastgoed-dc.be worden vastgelegd.

Financiële Info
Energie certificaat
E-peil
:
20
EPC
:
In aanvraag


Stedenbouwkundige informatie
Erfgoed
:
Nee
Comfort
Verwarming
:
Vloerverwarming
Oriëntatie achtergevel
:
Zuid
Type dak
:
Plat dak
Keuken
:
Hyper-geïnstalleerd
Beglazing
:
Dubbel
Lasten
Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat