Appartement te Lochristi (9080)

€ 1.200

Algemeen
Prijs
:
€ 1.200
Aantal slaapkamers
:
2
Aantal badkamers
:
1
Garage
:
1
Adres
:
Dorp-Oost 73, 9080 Lochristi
Omschrijving

 Prachtig instapklaar en luxueus afgewerkt appartement TE HUUR in het dorp van Lochristi!

Dit appartement bevindt zich in Residentie Charles, een zeer gezellige residentie met een topligging in het centrum van Lochristi.

Het pand is als volgt ingedeeld: een inkom met maatkasten en een afzonderlijk toilet, een zeer gezellige leefruimte met aanpalend terras, een volledig ingerichte open keuken (inductie-vuur, combi-oven, vaatwas, ijskast + diepvries), een berging/wasplaats. Twee slaapkamers die beiden uitgeven op het terras achteraan, een badkamer met dubbele lavabo en inloopdouche.
Bovendien is er een bovengrondse staanplaats en ondergrondse garage inbegrepen in de huurprijs.

Het appartement is ook volledig geschilderd en verlichting is overal voorzien behalve in de leefruimte.

Het pand wordt verwarmd dmv vloerverwarming waardoor gezelligheid grote troef is!

De gemeenschappelijke kosten zijn eveneens in de huurprijs inbegrepen.

Uw contactpersoon voor dit pand is Leen De Clercq, bezichtigingen kunnen via mail naar leen@vastgoed-dc.be worden vastgelegd

Financiële Info
Energie certificaat
E-peil
:
30
EPC
:
In aanvraag


Stedenbouwkundige informatie
Erfgoed
:
Nee
Comfort
Verwarming
:
Vloerverwarming
Type dak
:
Niet meegedeeld
Lift
:
Ja
Keuken
:
Volledig ingebouwd
Beglazing
:
Dubbel
Indeling
Lasten
Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat