Huis te Lochristi (9080)

€ 1.550

Algemeen
Prijs
:
€ 1.550
Aantal slaapkamers
:
5
Aantal badkamers
:
1
Adres
:
Bijlokelaan 74, 9080 Lochristi
Omschrijving

Deze woning in pastorijstijl is gelegen in de Bijlokelaan, een zeer rustige en kindvriendelijke omgeving waar toch alle wegen, bushaltes en handelszaken op wandel- en fietsafstand terug te vinden zijn.
De halfopen bebouwing omvat een inkomhal, een afzonderlijk toilet, een ruime en lichtrijke living, een open ingerichte keuken en een berging/wasplaats op het gelijkvloers.
De eerste verdieping omvat 3 slaapkamers, een ingerichte badkamer (bad, douche, dubbele lavabo) en een tweede toilet.
De bovenste verdieping is voorzien van nog 2 extra volwaardige kamers.
Alle ruimtes zijn voorzien van centrale verwarming op gas. Het pand is bovendien zeer energiezuinig (E-peil 61)!
Tot slot is er een zon georiënteerde tuin en terras aanwezig. De tuin is volledig afgesloten met Bekaert draad en een poortje. Er is tevens parkeerplaats voor 2 auto's.
Uw contactpersoon voor deze ruime woning is Leen De Clercq - afspraken kunnen steeds via mail naar leen@vastgoed-dc.be worden vastgelegd.

Financiële Info
Energie certificaat
EPC
:
90,99 kWh/m².jaar


Stedenbouwkundige informatie
Erfgoed
:
Nee
Comfort
Verwarming
:
CV op gas
Type dak
:
Niet meegedeeld
Keuken
:
Niet meegedeeld
Beglazing
:
Dubbel
Indeling
Lasten
Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat